Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT PUI CU OS REF

Număr anunț
DA22517583
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.38, MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29169963)
Furnizor / câștigător
PION IMPEX SRL (CUI RO6697870)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
533,73 RON
Valoare atribuită
533,73 RON
Data publicării
04.03.2019 07:35
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 09:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

533,73 RON

din 533,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.