- Număr anunț
- DA21857622
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Cluj-Napoca (CUI 4305954)
- Furnizor / câștigător
- ROLLSTAR PRODEXIM SRL (CUI RO5033912)
- Cod CPV
- 39515420-5 · Storuri textile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.345,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.345,20 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 13:03
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.345,20 RON
din 2.345,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro