Ofertă acceptată Cumpărare directă

STALACTITE 180 LED

Număr anunț
DA21856028
Autoritate contractantă
COMUNA ADANCATA (PRIMARIA) (CUI 4327480)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI RO15677066)
Cod CPV
39298500-2 · Ornamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.865,76 RON
Valoare atribuită
3.865,76 RON
Data publicării
26.11.2018 12:16
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.865,76 RON

din 3.865,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.