Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer conditionat cu inverter WHIRLPOOL SPIW 309L, 9000 BTU/h, A++/A+, alb

Număr anunț
DA21853241
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Botosani (CUI 24746840)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.033,36 RON
Valoare atribuită
4.033,36 RON
Data publicării
26.11.2018 10:59
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.033,36 RON

din 4.033,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.