Ofertă acceptată Cumpărare directă

- VENICE PAVIMENTI PARDOSELI 5L

Număr anunț
DA21852582
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4541688)
Furnizor / câștigător
TRIADOR SRL (CUI RO26789162)
Cod CPV
39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115 RON
Valoare atribuită
115 RON
Data publicării
26.11.2018 10:42
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115 RON

din 115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.