Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aer conditionat cu inverter VORTEX VAI-A1218DAW, 12.000 BTU, A++ kit instalare inclus+montaj

Număr anunț
DA21852330
Autoritate contractantă
Comuna Pantelimon (Primaria comunei Pantelimon) (CUI 5806791)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.464 RON
Valoare atribuită
7.464 RON
Data publicării
26.11.2018 10:35
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 13:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.464 RON

din 7.464 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.