Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun de birou ergonomic Kring Denver, PU, Negru [6426228024613]

Număr anunț
DA21851032
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39111000-3 · Scaune (locuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323,52 RON
Valoare atribuită
323,52 RON
Data publicării
26.11.2018 09:57
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,52 RON

din 323,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.