Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE PIESE

Număr anunț
DA22531081
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA OLT (CUI 7989725)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.932 RON
Valoare atribuită
3.932 RON
Data publicării
05.03.2019 09:56
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.932 RON

din 3.932 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.