Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta sunet/video Ziua Indragostitilor
- Număr anunț
- DA22371230
- Autoritate contractantă
- CASA ARTELOR "DINU LIPATTI (CUI 38465968)
- Furnizor / câștigător
- STAGE EXPERT SRL (CUI RO6717250)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 12:20
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro