Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem PC Calculator Computer DELL Intel Core i3 7100 RAM 4GB HDD 500GB Monitor 19.5 Windows 10 PRO
- Număr anunț
- DA21459973
- Autoritate contractantă
- Municipiul Lupeni (CUI 4375046)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.484,08 RON
- Valoare atribuită
- 16.484,08 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 12:43
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.484,08 RON
din 16.484,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro