Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE NUMAR DE REFERINTA: 12122 PRET DE CATALOG: 1.862,44 RON / Unitate de masura UNITAT
- Număr anunț
- DA22535060
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC "LATCU VODA" SIRET (CUI 4604905)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.862,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.862,44 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 12:28
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.862,44 RON
din 1.862,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro