Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale de constructii cf. anunt de publicitate ADV1050921

Număr anunț
DA21837306
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.369 RON
Valoare atribuită
2.369 RON
Data publicării
23.11.2018 09:45
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.369 RON

din 2.369 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.