Ofertă acceptată Cumpărare directă

Paine alba feliata 300gr

Număr anunț
DA22527012
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
Furnizor / câștigător
PANVAD SRL (CUI RO26221854)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.407,44 RON
Valoare atribuită
2.407,44 RON
Data publicării
04.03.2019 14:44
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.407,44 RON

din 2.407,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.