Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de tiparire materiale informative relevante pentru cetatenii Sectorului 4
- Număr anunț
- DA22373154
- Autoritate contractantă
- SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
- Furnizor / câștigător
- TIPOGRAFIA SHIK & STEFAN SRL (CUI RO14821570)
- Cod CPV
- 79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.600 RON
- Valoare atribuită
- 132.600 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 14:40
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132.600 RON
din 132.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro