Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SALOPETA TERCOT DUNGI REFLECTORIZANTE
- Număr anunț
- DA22376981
- Autoritate contractantă
- EDILUL C.G.A. S.A. (CUI RO11339178)
- Furnizor / câștigător
- COMAN MIVLAD SRL (CUI RO33147548)
- Cod CPV
- 18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.851 RON
- Valoare atribuită
- 4.851 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 10:29
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.851 RON
din 4.851 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro