Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 99,0% sub estimat

Servetele dezinfectante - CLEANISEPT WIPES FORTE MAXI – 100 serv./pachet

Număr anunț
DA22534208
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
MEDLINE INTERNATIONAL SRL (CUI RO12777672)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
58 RON 99,0% sub estimat
Data publicării
05.03.2019 11:52
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58 RON

din 5.800 RON estimat 99,0%

Adjudecat la 1,0% din estimat · economie 5.742 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.