Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE ANUALA CENTRALA TERMICA P=30 -35 KW

Număr anunț
DA22532671
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 TÂRGU JIU (CUI 29100563)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
500 RON
Data publicării
05.03.2019 10:53
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500 RON

din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.