Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de dezinfectie

Număr anunț
DA22375423
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
Furnizor / câștigător
ACAROM SRL (CUI RO24543888)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
486,72 RON
Valoare atribuită
486,72 RON
Data publicării
11.02.2019 09:26
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

486,72 RON

din 486,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.