Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEANTA DIPLOMAT FALCON imitatie piele, expandabila, NEGRU

Număr anunț
DA22530184
Autoritate contractantă
SALUBRIS S.A. (CUI RO14816433)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
18939000-0 · Genti de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,94 RON
Valoare atribuită
198,94 RON
Data publicării
05.03.2019 09:13
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,94 RON

din 198,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.