Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAPELINE / BONETE MEDICALE DE UNICA FOLOSINTA cu elastic in perimetru
- Număr anunț
- DA22518344
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 18443300-9 · Articole pentru acoperit capul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 08:54
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 15:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro