Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hârtie pentru multiplicat xerox A4 albă 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT

Număr anunț
DA22534521
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542 RON
Valoare atribuită
542 RON
Data publicării
05.03.2019 12:04
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542 RON

din 542 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.