Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet consumabile

Număr anunț
DA22533204
Autoritate contractantă
Comuna Petru Rares (Consiliul Local al comunei Petru Rares) (CUI 4512330)
Furnizor / câștigător
TOTAL ITECH SRL (CUI RO13921813)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.117,22 RON
Valoare atribuită
1.117,22 RON
Data publicării
05.03.2019 11:16
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.117,22 RON

din 1.117,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.