Ofertă acceptată Cumpărare directă

C6578DE (78) CARTUS CERNEALA COLOR (560 PAG) ORIGINAL HP DJ 930C 960C 1220C 1280C

Număr anunț
DA22532741
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191 RON
Valoare atribuită
191 RON
Data publicării
05.03.2019 10:56
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191 RON

din 191 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.