Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilete avion Bucuresti Orlando Bucuresti

Număr anunț
DA21832295
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
Cod CPV
60440000-4 · Servicii aeriene si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.388,02 RON
Valoare atribuită
63.388,02 RON
Data publicării
22.11.2018 14:50
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.388,02 RON

din 63.388,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.