Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rechizite și produse de papetărie pentru Primăria Comunei Zănești

Număr anunț
DA22529775
Autoritate contractantă
Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
772,18 RON
Valoare atribuită
772,18 RON
Data publicării
05.03.2019 08:52
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

772,18 RON

din 772,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.