Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse materiale de intretinere

Număr anunț
DA22528568
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Comuna Deveselu (CUI 25299138)
Furnizor / câștigător
SEA-LIV INSTAL CONSTRUCT SRL (CUI RO27535561)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,81 RON
Valoare atribuită
352,81 RON
Data publicării
04.03.2019 16:21
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 20:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,81 RON

din 352,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.