Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 42,8% sub estimat

CONFECTIONAT PLATFORMA BETONATA BLOCURI Berca(CT2)

Număr anunț
DA21855133
Autoritate contractantă
COMUNA BERCA (CUI 3662665)
Furnizor / câștigător
AMENAJARE PEISAGISTICĂ BERCA SRL (CUI ro36386965)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.983,54 RON
Valoare atribuită
7.999,47 RON 42,8% sub estimat
Data publicării
26.11.2018 11:52
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.999,47 RON

din 13.983,54 RON estimat 42,8%

Adjudecat la 57,2% din estimat · economie 5.984,07 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.