Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMENAJARE LOCURI DE JOACA SAT DAMBU
- Număr anunț
- DA21853167
- Autoritate contractantă
- Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 45212130-6 · Lucrari de constructii de parcuri de distractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238.003,46 RON
- Valoare atribuită
- 238.003,46 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 10:58
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 16:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
238.003,46 RON
din 238.003,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro