- Număr anunț
- DA22525997
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean Salvamont Hunedoara (CUI 15802142)
- Furnizor / câștigător
- KILLY PREST S.R.L. (CUI RO6884674)
- Cod CPV
- 19731000-9 · Fibre artificiale scurte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 427,37 RON
- Valoare atribuită
- 427,37 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 14:06
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
427,37 RON
din 427,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro