Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii la invelitoare

Număr anunț
DA21808091
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ALMA (CUI 17855380)
Furnizor / câștigător
KACSO CONSTRUCT GROUP SRL (CUI RO24056386)
Cod CPV
45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.699,07 RON
Valoare atribuită
5.699,07 RON
Data publicării
21.11.2018 09:29
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.699,07 RON

din 5.699,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.