Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartus 932 xl, HP Office Jet 7110, original, black

Număr anunț
DA22515064
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI RO6118600)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,90 RON
Valoare finală
116,90 RON
Data publicării
01.03.2019 12:51
Data finalizării
05.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.