Ofertă acceptată Cumpărare directă

cumparare directa

Număr anunț
DA21856778
Autoritate contractantă
Gradinita de copii "Benedek Elek (CUI 16028415)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390,60 RON
Valoare atribuită
390,60 RON
Data publicării
26.11.2018 12:37
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390,60 RON

din 390,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.