Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANOU DE PROMOVARE (fara sistem de prindere) pt. obiectivele finantate prin PNDL

Număr anunț
DA22532103
Autoritate contractantă
Oras Santana (CUI 3520121)
Furnizor / câștigător
NEWSAR PRESS SRL (CUI 30232533)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.719,40 RON
Valoare atribuită
1.719,40 RON
Data publicării
05.03.2019 10:33
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.719,40 RON

din 1.719,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.