Ofertă acceptată Cumpărare directă

Catalog Online Scolar

Număr anunț
DA22528762
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
Furnizor / câștigător
INFOPREST SERV DDA S.R.L. (CUI 40085545)
Cod CPV
72322000-8 · Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.616 RON
Valoare atribuită
4.616 RON
Data publicării
04.03.2019 17:53
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 17:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.616 RON

din 4.616 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.