Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet semnalizare rutiera

Număr anunț
DA22528715
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
Cod CPV
34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.150,93 RON
Valoare atribuită
8.150,93 RON
Data publicării
04.03.2019 17:22
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.150,93 RON

din 8.150,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.