Ofertă acceptată Cumpărare directă

codul civil

Număr anunț
DA22527789
Autoritate contractantă
Comuna Magura (CUI 4652775)
Furnizor / câștigător
EDITURA C.H. BECK SRL (CUI RO10306075)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
484,90 RON
Valoare atribuită
484,90 RON
Data publicării
04.03.2019 15:19
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484,90 RON

din 484,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.