Ofertă acceptată Cumpărare directă

Enap 1.25mg/ml sol.inj/perf*5f*1ml (ENALAPRILUM).

Număr anunț
DA22510849
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
187,20 RON
Valoare atribuită
187,20 RON
Data publicării
01.03.2019 09:07
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

187,20 RON

din 187,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.