Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OMNITEST 5 STRIPS cod 9552709EE cutie cu 50 buc
- Număr anunț
- DA22534520
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 944 RON
- Valoare atribuită
- 944 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 12:04
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
944 RON
din 944 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro