Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hidrogen, argon, gaze rare, azot si oxigen

Număr anunț
DA22534490
Autoritate contractantă
COMUNA VAMA (CUI 4326698)
Furnizor / câștigător
ODEAL SRL (CUI RO25262864)
Cod CPV
24111000-5 · Hidrogen, argon, gaze rare, azot si oxigen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42 RON
Valoare atribuită
42 RON
Data publicării
05.03.2019 12:03
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42 RON

din 42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.