Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADEZIV DE LIPIT TIP SUPER GLUE 20G INDUSTRIAL 401010 BISON

Număr anunț
DA22524996
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
URSU CONSTRUCT 2005 SRL (CUI RO17962824)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272,20 RON
Valoare atribuită
272,20 RON
Data publicării
04.03.2019 13:27
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

272,20 RON

din 272,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.