Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Roata pivotantă cu blocare pe roata, , Diametrul rotii 75 mm, Marimea placii 60x60 mm
- Număr anunț
- DA21461280
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- MAGNET CENTER S.R.L. (CUI RO24813531)
- Cod CPV
- 34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258,80 RON
- Valoare atribuită
- 258,80 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 13:40
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
258,80 RON
din 258,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro