Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse bar calde Bistro Carp
- Număr anunț
- DA22385962
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT URBAN SINAIA S.R.L. (CUI RO21610575)
- Furnizor / câștigător
- VISION STAR COM SRL (CUI 14843209)
- Cod CPV
- 03131100-9 · Boabe de cafea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.754 RON
- Valoare atribuită
- 2.754 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 09:56
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.754 RON
din 2.754 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro