Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASISTENTA TEHNICA MULTIFUNCTIONAL A4/A3 ACCESORIZAT CU CONTRACT DE SERVICE

Număr anunț
DA22383821
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
BBS BEST BUSINESS SOLUTION (CUI RO16802205)
Cod CPV
50311000-8 · Repararea si intretinerea masinilor contabile de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.720 RON
Valoare atribuită
6.720 RON
Data publicării
11.02.2019 16:05
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.720 RON

din 6.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.