Ofertă acceptată Cumpărare directă

Camine de apă pentru obiectul Reparare conductei de apă care alimentează crepurile din satul Paloș

Număr anunț
DA21456686
Autoritate contractantă
COMUNA CATA (CUI 4801370)
Furnizor / câștigător
A SRL (CUI 9064210)
Cod CPV
44613210-5 · Camere de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
12.10.2018 10:42
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
12.10.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.