Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de verificare stingatoare

Număr anunț
DA21847126
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - U.M.01585 Alba (CUI 4563260)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
Cod CPV
51700000-9 · Servicii de instalare de echipamente de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.873,95 RON
Valoare atribuită
7.873,95 RON
Data publicării
23.11.2018 16:31
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.873,95 RON

din 7.873,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.