Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRUM HP 126A CE314A ORIGINAL

Număr anunț
DA22537065
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,99 RON
Valoare atribuită
335,99 RON
Data publicării
05.03.2019 13:55
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,99 RON

din 335,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.