Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie set toner Kypcera TASKalfa3551ci pentru proiect SIPOCA 136

Număr anunț
DA22535904
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.640 RON
Valoare atribuită
3.658 RON
Data publicării
05.03.2019 13:09
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 17:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.658 RON

din 3.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.