Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ADV1035192 - Servicii de asigurare impotriva dezastrelor naturale
- Număr anunț
- DA21353238
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66513200-1 · Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.933 RON
- Valoare finală
- 23.933 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 15:19
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.