Ofertă acceptată Cumpărare directă

106R02778 CARTUS TONER BLACK (3000 PAG) COMPATIBIL 100% NOU XEROX WC 3225 3215 PHASER 3252 3260

Număr anunț
DA22528331
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
04.03.2019 15:53
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.