Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RServicii de inginerie mecanica si electrica (Rev.2)eparatie conform deviz
- Număr anunț
- DA21459905
- Autoritate contractantă
- Comuna Stefan cel Mare (Primaria comunei Stefan cel Mare) (CUI 2612979)
- Furnizor / câștigător
- ARTCAR AUTO FACTORY SRL (CUI 38084076)
- Cod CPV
- 71334000-8 · Servicii de inginerie mecanica si electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.113 RON
- Valoare atribuită
- 5.113 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 12:40
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.10.2018 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.113 RON
din 5.113 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro